Wczytuję dane...
Model: 60800406
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902811237291
Producent: PharmoVit

Rhodiola Różeniec górski 90 kapsułek

Różeniec górski pomaga organizmowi przystosować się do emocjonalnego stresu i wysiłku fizycznego. Ma korzystny wpływ na zmęczenie i bóle głowy wywołane stresem. Korzystny w trudnościach przy zasypianiu, braku apetytu i spadku wydajności w pracy. Przyczynia się do pobudzenia percepcji i poprawy stanu umysłu. Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych.
Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki
Mikronizowane wytłoki jabłkowe; ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea);otoczka kapsułki: żelatyna

Składniki w porcji dziennej

1 kapsułka

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego
(Rhodiola rosea)

250,00 mg

- w tym rozawiny
- w tym salidrozyd

7,50 mg
2,50 mg

Inulina Orafti®GR

197,00 mg

BioPerine® ekstrakt z owoców pieprzu czarnego
(Piper nigrum)

3,00 mg

- w tym piperyna

2,85 mg


Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

bez laktozy bez soi bez glutenu

SUPLEMENTY DIETY

  • Marka: 

    PharmoVit

  • Typ stanu: 

    Na stanie

OPINIE KLIENTÓW