Wczytuję dane...
Model: 2222
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6934510516130
Producent: viga

VIGA 51613 SZARO-BIAŁA PIRAMIDKA EDUKACYJNA – PIESEK
 

Piramidka Edukacyjna – Piesek to jedna z pierwszych edukacyjnych zabawek, która zapewni Twojemu dziecku mnóstwo ciekawej i kreatywnej zabawy. Śliczny szczeniaczek posiada 5 sztuk drewnianych elementów w różnych rozmiarach i kolorach (w tym jeden w kształcie główki pieska) oraz bujaną podstawę z kołkiem do nakładania elementów. Maluchy mogą stawiać swoje pierwsze kroki w układaniu wież trenując koordynację ruchową, pomysłowość oraz spryt. Ta fantastyczna zabawka sprawdza się jako pomoc dydaktyczna.
 

Zabawka jest zapakowana w kolorowe opakowanie z okienkiem. Dzięki estetycznemu opakowaniu zabawka jest idealna na prezent!
 

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).
 

Zabawka przeznaczona dla maluchów powyżej 12. miesiąca życia.

 

DANE TECHNICZNE:
 

Wymiar produktu:
 

dł: 110mm x wys: 165mm x szer: 110mm
 

Wymiary opakowania:
 

dł: 163mm x wys: 227mm x szer: 118mm

 

OPINIE KLIENTÓW