Wczytuję dane...
Model: 3652
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6971608445583
Producent: viga

Viga 44558 Szpital dla zwierząt

 

Wasze dziecko kocha zwierzątka? Chciałoby mieć własnego pieska/kotka? Zabawa w weterynarza to nie tylko dobra zabawa, to także nauka empatii oraz wrażliwości emocjonalnej. Wcielenie się w rolę weterynarza wspomaga naukę o pielęgnacji zwierzątka oraz uczy odpowiedzialności za własnego przyjaciela. Wszechstronność zestawu pozwala na opiekę oraz leczenie zwierzaczka.
 

Zabawa wspomaga rozwijanie pewność siebie i odpowiedzialność, gdy dziecko bawi się swoimi zwierzętami i opiekuje się nimi, dodatkowo nauczy się życzliwości dla zwierząt.
 

Szpital dla zwierząt zachęca maluchy do nauki poprzez odgrywanie ról i rozwijania ich umiejętności społecznych. Rozwija także małą motorykę która jest niezmiernie ważna w rozwoju dziecka.
 

Dziecko może wcielić się zarówno w weterynarza i pielęgniarki. Piesek i kotek wymagają badania, zastrzyku… a może tylko rutynowej kontroli stanu zdrowia?
 

Domowy szpital – lecznica dla zwierząt w swoim wyposażeniu zawiera 19 elementów. Zestaw można wykorzystać również podczas leczenia Misiów i innych pluszaków.
 

Zestaw zawiera:

- figurkę pieska i kotka

- Figurkę weterynarza i pielęgniarki

- termometr

- łóżko

- stół zabiegowy

- zdjęcia rentgenowskie z podstawą

- stetoskop

-  karma dla zwierząt

- leki

- kroplówka ze statywem.

 

Całość zamknięta w domku – gabinecie weterynarza który pomieści wszystkie załączone elementy. Wnętrze gabinetu posiada jasne ściany na których znajdują się plansze z wizerunkami zwierzątek zegar oraz niezbędne wyposażenie gabinetu – jak w prawdziwym gabinecie. Forma walizeczki z rączkami ułatwia transport oraz przechowywanie – zabawkę można zabrać ze sobą wszędzie.
 

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o stonowanych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.
 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)
 

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
 

Wymiar opakowania:

dł: 240 mm x szer: 13 mm x wys: 175 mm

 

 

OPINIE KLIENTÓW