Wczytuję dane...

Jeździki

Maluchy uwielbiają środki lokomocji i jak tylko trochę podrosną, marzą o własnym wehikule. Dlatego przygotowaliśmy jeździki dla dzieci, przeznaczone dla szkrabów około jednego roku. W sklepie internetowym oferujemy rozmaite modele: samochody, motory, quady, traktory, wozy policyjne i strażackie, wszystkie w atrakcyjnych, żywych kolorach.

Jeździki pozwalają ćwiczyć równowagę i wspomagają rozwój psychoruchowy dziecka. Dzięki długiej rączce zamontowanej z tyłu w każdej chwili mogą zamienić się w pchacze, kiedy mały kierowca nie ma już siły lub chce zdać się na pomoc opiekuna.

Sklep internetowy Farma Malucha przedstawia bogaty asortyment pojazdów-pchaczy, które poprzez beztroską zabawę uczą koordynacji i rozwijają mięśnie oraz spostrzegawczość dziecka. Produkty wykonane zostały z bezpiecznych tworzyw, zapewniają amortyzację oraz komfort podróży na dłuższe lub krótsze dystanse w towarzystwie rodziców. Stanowią zapowiedź prawdziwej frajdy dla najmłodszych miłośników motoryzacji i pokonania wielu kilometrów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

OPINIE KLIENTÓW