Wczytuję dane...

DLA KREATYWNYCH

Wyobraźnia, a także m.in. zdolności artystyczne najsilniej kształtują się właśnie w najmłodszych latach. Dzięki naszym produktom możesz znacznie ułatwić ich rozwój swojemu maluszkowi i sprawić, że nauka stanie się dla niego czystą przyjemnością. W asortymencie zgromadziliśmy bowiem przykuwające uwagę zabawki kreatywne dla dzieci, które od razu podbiją serce małej artystki, inżyniera stawiającego – dosłownie – pierwsze kroki czy przyszłego perkusisty. Nasza oferta może wydać Ci się ogromna, przyjrzyjmy się więc jej wspólnie. Zapewniamy, że ze znalezieniem odpowiedniego prezentu nie będziesz mieć problemu!

Projektory do rysowania dla dzieci

Tego rodzaju zabawki kreatywne to jeden z naszych bestsellerów. Rzutniki do rysowania są bardzo proste w obsłudze – wystarczy umieścić w nich dołączone krążki ze slajdami, a projektor wyświetli wybrany przez nas obrazek na kartce. Najmłodsi będą mieli mnóstwo z frajdy z przerysowaniem obrazka, a później jego pokolorowaniem.

Przy okazji oferowane przez nas zabawki edukacyjne nauczą ich odróżniania nowych kształtów i kolorów, pozwolą też poznać nazwy zwierzątek, pojazdów oraz innych przedmiotów. Dziecięcy projektor do rysowania możesz wykorzystać też jako lampkę nocną lub do wyświetlania slajdów na ścianie. Wielofunkcyjne rzutniki są u nas dostępne także w wersji grającej, więc maluch może rysować słuchając wesołych melodyjek. Zapewniamy najlepsze ceny na rynku – w innych sklepach te produkty są nawet o kilkadziesiąt złotych droższe!

Zabawki kreatywne dla dzieci – ogromna różnorodność

Asortyment obejmuje jednak znacznie więcej artykułów niż projektory do rysowania dla dzieci. Przygotowaliśmy dla małych odkrywców również:

  • drewniane klocki konstrukcyjne rozwijające małą motorykę i koordynację ręka-oko
  • kolorowe zestawy figur geometrycznych uczące logicznego myślenia
  • rodzinne gry zręcznościowe
  • drewniane literki magnetyczne do nauki alfabetu
  • interaktywne kostki i stoliki edukacyjne wspomagające wszechstronny rozwój Twojej pociechy
  • instrumenty muzyczne dla najmłodszych: perkusje, organki i urocze cymbałki z misiem

A to tylko niewielka część naszej oferty. Odkryj wszystkie propozycje Farmy Malucha i zapewnij swoim milusińskim ogromną dawkę kreatywnej zabawy. Zamów wspaniałe projektory do rysowania dla dzieci oraz inne zabawki edukacyjne i zadbaj o prawidłowy rozwój maluszka w każdej płaszczyźnie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

OPINIE KLIENTÓW