Wczytuję dane...
Model: 6080046
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902811237512
Producent: f-toys
Naturalnym siedliskiem występowania alg morszczynu i workoliścia jest północny Atlantyk. Algi uważane są za naturalne źródło jodu. Jod pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Jod przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, a także pomaga zachować zdrową skórę. Kelp, czyli morszczyn pęcherzykowaty jest pomocny w kontrolowaniu wagi. Wspomaga trawienie, może zwiększać uczucie sytości oraz pomaga zmniejszyć masę ciała. Ascophyllum, czyli workoliść członowaty przyczynia się do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów, wspiera regularne wypróżnianie. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry, jej struktury, nawilżenia i jędrności.
Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.
Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować w przypadku zażywania innych preparatów zawierających jod. Suplementacja u osób z chorobami tarczycy wymaga konsultacji medycznej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.
Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Składniki: Północnoatlantycki workoliść członowaty, północnoatlantycki morszczyn pęcherzykowaty, otoczka kapsułki: żelatyna.
Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Północnoatlantycki workoliść członowaty 187,00 mg
- w tym naturalnie występujący jod 110,00 µg (73% RWS)*
Północnoatlantycki morszczyn pęcherzykowaty 104,00 mg
- w tym naturalnie występujący jod 40,00 µg (27% RWS)*
*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia
Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

SUPLEMENTY DIETY

  • Marka: 

    PharmoVit

  • Typ stanu: 

    Na stanie

OPINIE KLIENTÓW